AMD İşlemci
AMD Ryzen 5 5600 AM4 6 Çekirdek İşlemci (Tray)
(1 Yorum)
6.51920 TL
Amd Ryzen 5 5600 AM4Pin 65W Fansız (Tray)
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 23 saat 27dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | AMD İşlemci |
|---|---|
| Marka | AMD |
| İşlemci Serisi | Ryzen 5 |
| Soket Tipi | AM4 |
| Tümleşik Ekran Kartı | Yok |
| Fiziksel Çekirdek | Altı |
| İşlemci Nesil | Ryzen 5000 Serisi |
| Mantıksal Çekirdek | Oniki |
| İşlemci Hızı | 3.6 Ghz |
| Azami Turbo Boost | 4.4 GHz |
| L2 Ön Bellek | 3 MB |
| L3 Ön Bellek | 32MB |
| Üretim Mimarisi | TSMC 7nm FinFET |
| Azami Güç Tüketimi (TDP) | 65W |
| Azami Güç Tüketimi | 65W |