AMD İşlemci
AMD Ryzen 5 7600 AM5 6 Çekirdek İşlemci (Tray)
(1 Yorum)
8.03259 TL
Amd Ryzen 5 7600 AM5Pin 65W Fansız (Tray)
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 23 saat 29dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | AMD İşlemci |
|---|---|
| Marka | AMD |
| İşlemci Serisi | Ryzen 5 |
| Soket Tipi | AM5 |
| Tümleşik Ekran Kartı | Var |
| Fiziksel Çekirdek | Altı |
| İşlemci Nesil | Ryzen 7000 Serisi |
| İşlemci Hızı | 3.8 Ghz |
| Azami Turbo Boost | 5.1 GHz |
| L1 Ön Bellek | 384 KB |
| L2 Ön Bellek | 6 MB |
| L3 Ön Bellek | 32MB |
| Üretim Mimarisi | TSMC 5nm FinFET |
| Azami Güç Tüketimi (TDP) | 65W |
| Azami Güç Tüketimi | 65W |
| Tümleşik Grafik | AMD Radeon™ Grafik |
| Tümleşik Grafik Hızı | 2.2GHz |
| Model Link | Üretici Sayfası |