AMD İşlemci
AMD Ryzen 9 9950X3D AM5 16 Çekirdek İşlemci (Tray)
(2 Yorum)
36.03025 TL
Amd Ryzen 9 9950X3D AM5Pin 170W Fansız (Tray)
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
2g 0 saat 32dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | AMD İşlemci |
|---|---|
| Marka | AMD |
| İşlemci Serisi | Ryzen 9 |
| Soket Tipi | AM5 |
| Tümleşik Ekran Kartı | Var |
| Fiziksel Çekirdek | Onaltı |
| İşlemci Nesil | Ryzen 9000 Serisi |
| Mantıksal Çekirdek | Onaltı |
| İşlemci Hızı | 4.3 Ghz |
| Azami Turbo Boost | 5,7 GHz |
| L1 Ön Bellek | 1280 KB |
| L2 Ön Bellek | 16 MB |
| L3 Ön Bellek | 128 MB |
| Üretim Mimarisi | TSMC 6nm FinFET |
| Azami Güç Tüketimi (TDP) | 170W |
| Azami Güç Tüketimi | 170W |
| Tümleşik Grafik | AMD Radeon™ Grafik |
| Tümleşik Grafik Hızı | 2.200 MHz |
| Model Link | Üretici Sayfası |