AMD İşlemci
AMD Ryzen TR Pro 9965WX sTR5 350W İşlemci (Tray)
179.49614 TL
Amd Ryzen TR PRO 9965WX sTR5Pin 350W Fansız (Tray)
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
2g 0 saat 35dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | AMD İşlemci |
|---|---|
| Marka | AMD |
| İşlemci Serisi | Threadripper 7 Serisi |
| Soket Tipi | sTR5 |
| Tümleşik Ekran Kartı | Yok |
| Fiziksel Çekirdek | Yirmidört |
| İşlemci Nesil | Ryzen Threadripper PRO 9000 WX Serisi |
| Mantıksal Çekirdek | Kırkı sekiz |
| Çekirdek Hızı | 5.4 GHz |
| İşlemci Hızı | 4.2 Ghz |
| Azami Turbo Boost | 5.4 GHz |
| L1 Ön Bellek | 1920 KB |
| L2 Ön Bellek | 24 MB |
| L3 Ön Bellek | 128 MB |
| Üretim Mimarisi | TSMC 4nm FinFET |
| Azami Güç Tüketimi (TDP) | 350W |
| Model Link | Üretici Sayfası |