Switch
Dahua S3226-24ET-240 24 Port 100 Mbps PoE Switch
(1 Yorum)
7.62297 TL
Dahua 24 Port 100Mbps PoE (S3226-24ET-240)
Stokta Var
(Sadece 5 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 22 saat 24dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Switch |
|---|---|
| Poe | Var |
| Marka | Dahua |
| SFP Port | 2 Sfp |
| Yönetim | Yönetilemez |
| Poe Port | 24 Port |
| Port Sayısı | 24 Port |
| Switch Yapısı | Yönetilemez |
| PoE Port Sayısı | 24xPort PoE |
| Montaj | Rackmountable |
| PoE Gücü | Bağlantı Noktası 1-2 ≤ 90 W Bağlantı Noktası 3-24 ≤ 30 W Toplam ≤ 240 W |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000(Gigabit) |
| Veri Transfer Hızı | 100Mbps |
| Uplink Veri Transfer Hızı | Gigabit |
| SFP Port Sayısı (Fiber) | 2xPort |
| SFP Port Veri Hızı (Fiber) | 1 Gbps |
| Switch Tipi | Rackmount |
| Standartlar | İletişim Standardı: IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab; IEEE802.3z PoE Protokolü: IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE; IEEE802.3bt |
| Mac adres | 8K |
| Led Göstergesi | Var |
| Boyutlar | Yükseklik: 44 mm x Genişlik: 220 mm x Derinlik: 440 mm |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Model Dosya | Ek Döküman |
Benzer Ürünler
16.830,30TL
Maksimum 4 taksit imkanı