Adaptörler
Retro MSI 20V 9A 180W 4.5mm Pinli Notebook Adaptör (RPA-AC333)
(2 Yorum)
4.57494 TL
RETRO MSI 20V 9A 180W 4.5mm Pinli Uç Notebook Adaptör RPA-AC333
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 5 saat 29dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Retro Notebook Adaptör |
|---|---|
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| EAN13 | 8681863406394 |
| Marka | Retro |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 9A |
| Güç | 180W |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Model | RPA-AC333 |
| Durumu | Yeni ürün |
| Renk | Siyah |
Benzer Ürünler
5.303,87TL
Maksimum 4 taksit imkanı