Kasa Fanı
ASUS Prime MR120 ARGB Reverse Beyaz Kasa Fanı
(2 Yorum)
2.36921 TL
ASUS PRIME MR120 FAN ARGB REVERSE WHITE
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 9 saat 10dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Türü | Kasa Fanı |
|---|---|
| Ses Seviyesi | 17 - 29 dBA |
| Boyutu | 12 cm |
| Renk | Beyaz |
| Fan Hızı - Min | 1000 rpm |
| Boyutlar | 120 X 120 X 28 (mm) |
| Fan Hızı - Max | 1900 rpm |
| Led Işık | ARGB |
| Ses Seviyesi - Min | 20 dB |
| Ses Seviyesi - Max | 29 dB |