Nvidia Ekran Kartı
ASUS Prime GeForce RTX 5070 OC 12GB Beyaz Ekran Kartı
(2 Yorum)
48.76612 TL
ASUS PRIME-RTX5070-O12G-WHITE
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 3 saat 30dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Nvidia Ekran Kartı |
|---|---|
| İşlemci Tipi | NVIDIA |
| Bellek Türleri | GDDR7 |
| Marka | ASUS |
| Grafik işlemci | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Bit Değeri | 192 Bit |
| Ekran Kartı Hafızası | 12 GB |
| Grafik Bellek | 12 GB |
| Grafik İşlemci (GPU Serisi) | GeForce RTX5000 Serisi |
| Bellek Tipi | GDDR 7 |
| CUDA Çekirdeği | 6144 |
| Grafik İşlemcisi | RTX 5070 |
| Veriyolu | 192 bit |
| Chip Seti | NVIDIA |
| Grafik Hızı | OC Modu: 2587 MHz Varsayılan Modu: 2557 MHz (Artırılmış Hız) |
| Kart Tipi | PCI Express 5.0 |
| Grafik Bellek Kapasite | 12GB |
| Bellek Türü | GDDR7 |
| DVI | Yok |
| HDMI | 1X HDMI |
| Bellek Arayüzü | 192 Bit |
| VGA | Yok |
| Low Profile | Yok |
| DisplayPort | 3X DP |
| Soğutma Sistemi | Fanlı |
| Bellek Bant Genişliği | 28 Gb/sn |
| OpenGL Sürümü | OpenGL®4.6 |
| HDMI Çıkış | 1 x HDMI 2.1b |
| Display Port | 3 x DisplayPort 2.1b |
| HDCP/HDTV | HDCP [2.3] |
| Arabirim | PCI Express 5.0 |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
227.518,35TL
Maksimum 4 taksit imkanı
ASUS ROG Astral RTX 5090 OC 32GB GDDR7 BTF Gaming Ekran Kartı
234.555,17TL
Maksimum 4 taksit imkanı