LED-LCD
HP Z34 8K157UT 34 inç UltraWide Monitör
(2 Yorum)
39.75433 TL
HP 34 8K157UT 734PM 7 PRO MONITOR
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
6g 21 saat 26dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Ekran Boyutu | 34.0 inç |
|---|---|
| Kategori | İş İstasyonu (WS) |
| Ekran Tipi | LED IPS |
| Marka | HP |
| Çözünürlük | 3440 X 1440 |
| Ekran Boyut Aralığı | 30" - 34" |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| USB Type-C | Var |
| Parlaklık | 400 nit |
| Kavis (Curved) | Var |
| HDMI | Var |
| Dokunmatik | Yok |
| DisplayPort | Var |
| Webcam | Yok |
| Pivot | Yok |
| Pivot | Var |
| Görüntü Teknolojisi | 2K |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Çözünürlük | Ultrawide QHD (3440×1440) |
| VESA Uyumu - Duvara Montaj | 100 x 100 mm |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Kare/Geniş | 16:9 |
| Görülebilir Alan | 79.98 cm x33.48 cm |
| Thunderbolt | Var |
| USB | Var |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 120Hz |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 21:9 |
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Bağlantı | 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 1 x DisplayPort 1.4 Çıkışı 2 x Thunderbolt 1 x USB Type-C 3 x USB 3.2 1 x RJ-45 |
| Ethernet | Var |
| DVI | Yok |
| VGA | Yok |
| VESA | Var |
| Dahili Webcam | Var |
| Dahili Hoparlör | Var |
| Frekanslar | Dikey Max: 30 ~ 120 Hz Yatay Max: 30 ~ 190 kHz |
| Sync Teknolojisi | Belirtilmemiş |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | G Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,23 mm |
| Karşıtlık | Statik: 2.000:1 |
| Ses | 4 x 3W Hoparlör |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Boyutlar | Yükseklik: 813.8mm x Genişlik: 266.9 mm x Derinlik: 574.4 mm ( Ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | Tüm işletim sistemlerinde zahmetsiz yapay zeka deneyimleriyle yeni akıllı konferans çağına adım atın. Her zaman güvenli konferans görüşmeleri için entegre hoparlörlü 5MP HDR AI web kamerasının sunduğu gerçekçi ses ve görüntü netliği sayesinde adeta yüz yüzeymiş gibi iletişim kurun. |
| Diğer Öz. 2 | Bu son teknoloji WQHD kavisli monitör, zahmet etmeden maksimum üretkenliğe ulaşmanızı sağlayan ultra geniş bir tuvaldir. Bu Thunderbolt™ 4 monitörün olağanüstü performansı ve gelişmiş iş akışı özellikleri sayesinde daha fazla cihaz üzerinde kesintiye uğramadan daha fazla iş halledin. |
| Diğer Öz. 3 | Yaratım sürecinizi yeniden tasarlayın. Fabrikada kalibre edilmiş renk doğruluğu sayesinde, monitörünüzün parlak ekranında gördüklerinize inanın. IPS Siyah, HDR 400, %98 Display P3 ve daha pek çok özelliğin beraberinde getirdiği canlı ve gerçekçi renklere ve zengin kontrasta kendinizi bırakın. |
| Eğme | -5° ~ +20° |
| Model Link | Üretici Sayfası |
Benzer Ürünler
18.950,34TL
Maksimum 4 taksit imkanı