LED-LCD
HP Series 5 Pro 527pf 27'' Pivot IPS (B28F5UT)
9.13015 TL
HP Series 5 Pro 527pf 27'' Pivot IPS (B28F5UT)
Stokta Var
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 12 saat 54dk içinde sipariş verirsen yarın kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | LED-LCD |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ekran Boyut Aralığı | 27" - 29" |
| USB Type-C | Yok |
| Kavis (Curved) | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Pivot | Var |
| Görüntü Teknolojisi | <2K |
| Çözünürlük | FHD (1920×1080) |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Görülebilir Alan | 59,79 cm x 33,63 cm |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 120Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 350 cd/m² |
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 4 x USB 3.2 1 x USB Type-B |
| Ethernet | Yok |
| USB | Var |
| HDMI | Var |
| DVI | Yok |
| VGA | Yok |
| DisplayPort | Var |
| VESA | Var |
| Dahili Webcam | Yok |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| Frekanslar | Dikey Max: 50 ~ 120 Hz Yatay Max: 30 ~ 138 kHz |
| Sync Teknolojisi | Belirtilmemiş |
| Garanti | 3 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | C Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Nokta Aralığı | 0,3114 mm |
| Karşıtlık | Statik: 1.500:1 Dinamik: 10.000.000:1 |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Boyutlar | Yükseklik: 611.7 mm x Genişlik: 229 mm x Derinlik: 543.1 mm ( Ayaklı) |
| Renk Paleti | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Eğme | -5° ~ +20° |
| Model Link | Üretici Sayfası |