Masaüstü Bellek
TwinMOS 16GB DDR5 5600 MHz Masaüstü Bellek (TMD516GB5600U36B)
(2 Yorum)
11.491100 TL
TwinMOS 16GB DDR5 5600MHz (TMD516GB5600U36B)
Stokta Var
(Sadece 1 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 5 saat 23dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Masaüstü Bellek |
|---|---|
| Marka | TwinMOS |
| Kapasite | 16GB |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Arayüz | 288-Pin UDIMM |
| Soğutucu | Var |
| Bellek Hızı | 5600MHz |
| Gecikme Değerleri | CL[36] 36-36-36-68 |
| Çalışma Voltajı | 1.35V |
Benzer Ürünler
11.375,92TL
Maksimum 4 taksit imkanı
TwinMOS 16GB DDR5 5600 MHz Masaüstü Bellek (TMD516GB5600U46B)
11.492,00TL
Maksimum 4 taksit imkanı