Masaüstü Bellek
TwinMOS 8GB DDR4 3200 MHz Masaüstü Bellek (MDD48GB3200D)
(1 Yorum)
3.83067 TL
TwinMOS 8GB DDR4 3200MHz (MDD48GB3200D)
Stokta Var
(Sadece 2 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
7g 5 saat 17dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Masaüstü Bellek |
|---|---|
| Marka | TwinMOS |
| Kapasite | 8GB |
| Bellek Türü | DDR4 |
| Arayüz | 288-Pin DIMM |
| Soğutucu | Yok |
| Bellek Hızı | 3200MHz |
| Gecikme Değerleri | CL[22] 22-22-22 |
| Çalışma Voltajı | 1.2V |
Benzer Ürünler
11.375,92TL
Maksimum 4 taksit imkanı
TwinMOS 16GB DDR5 5600 MHz Masaüstü Bellek (TMD516GB5600U46B)
11.492,00TL
Maksimum 4 taksit imkanı