Masaüstü Bellek
TwinMOS 8GB DDR3 1600 MHz Masaüstü Bellek (MDD3L8GB1600D)
(2 Yorum)
1.68317 TL
TwinMOS 8GB DDR3 1600MHz (MDD3L8GB1600D)
Stokta Var
(Sadece 2 Adet Kaldı)
7g 5 saat 15dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | Masaüstü Bellek |
|---|---|
| Marka | TwinMOS |
| Kapasite | 8GB |
| Bellek Türü | DDR3 |
| Arayüz | 240-Pin U-DIMM |
| Soğutucu | Yok |
| Bellek Hızı | 1600MHz |
| Gecikme Değerleri | CL[11] 11-11-28 |
| Çalışma Voltajı | 1.35V |
Benzer Ürünler
11.375,92TL
Maksimum 4 taksit imkanı
TwinMOS 16GB DDR5 5600 MHz Masaüstü Bellek (TMD516GB5600U46B)
11.492,00TL
Maksimum 4 taksit imkanı