AMD İşlemci
AMD Ryzen 5 7500X3D AM5 6 Çekirdek İşlemci (Tray)
(2 Yorum)
12.39813 TL
Amd Ryzen 5 7500X3D AM5Pin 65W Fansız (Tray)
Stokta Var
(Sadece 10 Adet Kaldı)
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
1g 23 saat 30dk içinde sipariş verirsen Pazartesi kargoda
14 Gün İçinde İade
Açılmamış orijinal ambalajda.
Teslimat Noktası — Gel Al
Sadece İstanbul
Özellikler
| Kategori | AMD İşlemci |
|---|---|
| Marka | AMD |
| İşlemci Serisi | Ryzen 5 |
| Soket Tipi | AM5 |
| Tümleşik Ekran Kartı | Var |
| Fiziksel Çekirdek | Altı |
| İşlemci Nesil | Ryzen 7000 Serisi |
| Mantıksal Çekirdek | Oniki |
| İşlemci Hızı | 4.0 Ghz |
| Azami Turbo Boost | 4.5 GHz |
| L1 Ön Bellek | 384 KB |
| L2 Ön Bellek | 6 MB |
| L3 Ön Bellek | 96 MB |
| Üretim Mimarisi | TSMC 5nm FinFET |
| Azami Güç Tüketimi | 65W |
| Azami Güç Tüketimi (TDP) | 65W |
| Tümleşik Grafik | AMD Radeon™ Grafik |
| Tümleşik Grafik Hızı | 2.2GHz |
| Model Link | Üretici Sayfası |